An Island Tethered to Taiwan, but Leaning Toward China

Přečtěte si zajímavý článek o taiwanském ostrově Xiao Kinmen, který se nachází na dohled od břehů komunistické Číny. Najdete jej zde: An Island Tethered to Taiwan, but Leaning Toward China

Víte, že Taiwan není jen jeden velký ostrov, ale náleží mu i několik desítek ostrovů a ostrůvků, které se nachází převážně na západ od Taiwanu. Náš oblíbenec je však určitě Lanyu (Orchidejový ostrov), který na mapě najdete 90 kilometrů jihovýchodně od města Taitung ve východním Pacifiku.

Taiwan jsem poprvé navštívil v roce 2009. O rok později jsem se sem vrátil navštívit kamarádku Karen (珮婕) a o něco později se z ní stala moje manželka. Společně žijeme v Taipei, poznáváme krásy Taiwanu a provozujeme cestovní agenturu Tofu Taiwan Tours.

Jak se vám líbil tento článek? Dejte nám vědět do komentářů!

Knižní průvodce Taiwan - Nejlepší fotografie z Taiwanu a kde je najít

Máme pro vás skvělého průvodce po Taipei a severním Taiwanu zdarma!

Jsme autory jediného českého průvodce po Taiwanu! Přihlašte se k našemu newsletteru a obratem od nás obdržíte 90stránkového průvodce po krásách a zajímavostech severního Taiwanu a hlavního města Taipei. Pro více info klikněte ZDE.

Děkujeme za email! Zkontrolujte si nyní vaši schránku, kam by vám během okamžiku měl dorazit odkaz ke stažení ebooku zdarma.

Pin It on Pinterest

Share This