Naše taiwanská reportáž pro pořad Objektiv

V březnu jsme s Karen natáčeli reportáž pro populární pořad Objektiv. Ten měl premiéru v televizi minulý týden a nyní je už k dispozici ke shlédnutí na internetu. Stačí jen „kliknout“ na tento odkaz nebo obrázek níže na stránce. (ČT totiž nepochopitelně neumožňuje vkládat videa z archivu na cizí stránky)

Ve videu vás seznámíme s mistrem Hsu, který ve své malé dílně na severu Taiwanu vyrábí ty nejlepší „čínské nudle“ široko daleko. Také vás zavezeme na čajové plantáže v okolí městečka Pinglin a navštívíme zde jednoho z místních pěstitelů odrůdy baochong oolong. Nesmíme též zapomenout na blízké hlavní město Taipei, kde shlédneme východ slunce u dominanty Taipei 101, vydáme se na tradiční trh nebo do taoistického chrámu.

Mimochodem, výrobu nudlí jsme si před dvěma lety sami vyzkoušeli. Přečíst si o tom můžete v tomto článku.

Taiwan jsem poprvé navštívil v roce 2009. O rok později jsem se sem vrátil navštívit kamarádku Karen (珮婕) a o něco později se z ní stala moje manželka. Společně žijeme v Taipei, poznáváme krásy Taiwanu a provozujeme cestovní agenturu Tofu Taiwan Tours.

One thought on “Naše taiwanská reportáž pro pořad Objektiv

Jak se vám líbil tento článek? Dejte nám vědět do komentářů!

Knižní průvodce Taiwan - Nejlepší fotografie z Taiwanu a kde je najít

Máme pro vás skvělého průvodce po Taipei a severním Taiwanu zdarma!

Jsme autory jediného českého průvodce po Taiwanu! Přihlašte se k našemu newsletteru a obratem od nás obdržíte 90stránkového průvodce po krásách a zajímavostech severního Taiwanu a hlavního města Taipei. Pro více info klikněte ZDE.

Děkujeme za email! Zkontrolujte si nyní vaši schránku, kam by vám během okamžiku měl dorazit odkaz ke stažení ebooku zdarma.

Pin It on Pinterest

Share This