Fotogalerie – Pěší turistika na Taiwanu

Taiwan je bezpochyby rájem pro milovníky pěší a horské turistiky! Přesvědčte se sami v této fotogalerii z mnoha jednodenních výletů po místních horách a kopcích, které jsme zde za posledních několik let života absolvovali.

Všechny výlety v této fotogalerii jsou jednodenní a jednoduše dostupné z hlavního města Taipei nebo dalších měst na západě ostrova. Taiwan však nabízí i výborné podmínky pro vícedenní přechody hor a vysokohorskou turistiku. Kde jinde na světě naleznete ostrov poloviční rozlohy jak Česko, ale s více než 280 horami nad 3 000 metrů!?

Taiwan nabízí nejen skvěle upravené stezky, které jsou vhodné skutečně pro každého, ale i extrémně náročné výlety pralesem, kdy během jednoho dne ujdete jen pár kilometrů. Je skutečně z čeho vybírat, avšak bez dobré znalosti místního prostředí může být organizace výletů v přírodě pro cizince neznalého místního prostředí poměrně velkým oříškem a ve finále i životu nebezpečná.

Láká vás vyzkoušet pěší turistiku na Taiwanu? Rádi vás místních kopcích bezpečně provedeme! Mrkněte na náš web Tofu Taiwan Tours nebo nás kontaktujte.

Taiwan jsem poprvé navštívil v roce 2009. O rok později jsem se sem vrátil navštívit kamarádku Karen (珮婕) a o něco později se z ní stala moje manželka. Společně žijeme v Taipei, poznáváme krásy Taiwanu a provozujeme cestovní agenturu Tofu Taiwan Tours.

Jak se vám líbil tento článek? Dejte nám vědět do komentářů!

Knižní průvodce Taiwan - Nejlepší fotografie z Taiwanu a kde je najít

Máme pro vás skvělého průvodce po Taipei a severním Taiwanu zdarma!

Jsme autory jediného českého průvodce po Taiwanu! Přihlašte se k našemu newsletteru a obratem od nás obdržíte 90stránkového průvodce po krásách a zajímavostech severního Taiwanu a hlavního města Taipei. Pro více info klikněte ZDE.

Děkujeme za email! Zkontrolujte si nyní vaši schránku, kam by vám během okamžiku měl dorazit odkaz ke stažení ebooku zdarma.

Pin It on Pinterest

Share This